Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Astrokukátko

Co nás podle hvězd čeká v následujících dnech?

Užitečné rady v rubrice Astrokukátko pro Vás  do Meduňky každý měsíc připravuje zkušený astrolog Ing. Zdeněk Bohuslav.

Co nám radí hvězdy?

14. a 15. květen přinesou lepší rozhodování, účinnější zapojení rozumu a zkušeností, zvláště v záležitostech budování nezávislého postavení. Také větší potřebu kontaktů, cestování a sdílení myšlenek s druhými. 

16. až 20. květen usnadní pochopení zákonitostí života a pomohou budovat na starých funkčních základech nové, pokrokové a převratné věci. Zkušenosti a vyzkoušené postupy se budou snáze zapojovat do nových, neobvyklých řešení, jak v technických, tak v mezilidských záležitostech. Je to příznivý čas k návštěvě seminářů a astrologických konferencí.

Přitom 18. a 19. květen přinesou větší nestřídmost, pohodlnost a poživačnost, také lenost, častější morální poklesky, marnivost, ješitnost a domýšlivost, někomu i větší pudovost a narušení vnitřní rovnováhy.

20. května v 22:30:52 letního času vstoupí Slunce do znamení Blíženců. Odpovídající  horoskop ukazuje v dalších 30 dnech podporu pro větší odpovědnost a nalezení idejí a priorit vycházejících z dosavadních zkušeností a využívajících současně nové odvážné myšlenky a nápady. Napomáhá také nalezení uměřeného vztahu k financím a jejich získávání, vztahu, který bude umožňovat přirozené směřování k duchovním hodnotám. Brzdit tuto cestu bude jako obvykle pohodlnost a touha po okamžitých požitcích, navíc však i idealizování toho, co přichází ze zahraničí, naivita, prudkost a vášnivost.