Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Astrokukátko

Co nás podle hvězd čeká v následujících dnech?

Užitečné rady v rubrice Astrokukátko pro Vás  do Meduňky každý měsíc připravuje zkušený astrolog Ing. Zdeněk Bohuslav.

Co nám radí hvězdy?

1. a 2. červen dodají energii do milostných vztahů a pracovních a obchodních kontaktů, nabídnou příležitosti k zamilování, větší tvořivost a akčnost. Zrychlí také myšlení a zlepší rozhodnost, mohou přinést i šťastné náhody a nečekané zisky.

3. červen přinese větší chuť po poznání, cestách a hledání odpovědí n otázky týkající se okolního světa.   

4. červen zvýrazní zájem o nezávislost v postavení nebo aspoň o odstranění obvyklé rutiny a hledání cest ke zlepšení financí.

-------

9. červen posílí roli rozumu a ochoty komunikovat a reagovat tak, že dosavadní spory, hádavost a netolerance budou omezeny nebo dokonce odstraněny.   

10. a 11. červen podpoří poznání toho, co je v životě důležité s ohledem na kořeny, tradici a podmínky pro zabezpečení rodinného života a spokojenosti v něm.  

12. červen oživí zájem podněty z podvědomí a napomůže poznání sebe sama v ústraní a odstupu od společenského ruchu.

 

 

--------

19. červen povzbudí nervovou soustavu a mysl k nápaditému jednání, směřujícímu k naplnění cílů. Je to den příznivý k ujasnění si priorit, ke skládání zkoušek, vstupním pohovorům a soudním jednáním.

20. června bude snazší získat rovnováhu mezi rozumem a představivostí, opírat se o dobrý rozmysl a vcítit se do druhých. Dostupnější bude vnímání širších souvislostí a využití tvůrčího myšlení.    

21. června v 12:07:13 letního času vstoupí Slunce do znamení Raka a na severní polokouli nastává léto. Příslušný horoskop ukazuje pro následujících 30 dnů na jednu stranu možnost zjemňování mezilidských vztahů, lepší propojení rozumu, soucitu a etiky, na druhou stranu však pokoušení v rovině milostného flirtování, které snadno přechází do nelegitimních milostných styků s větší finanční náročností, ztrátami a následnými problémy v rodinných i profesních podmínkách a příbuzenských vztazích.

 

--------

27. a 28. červen jsou dny s větší nespravedlností, útlakem a porušováním pravidel. Mohou přijít zkoušky opravdovosti záměrů, větší náročnost v práci či zdravotní indispozice.

29. červen napomůže zlepšování vztahů, pokud budou zapojeny i etika, soucit a pochopení druhého.

30. červen přinese větší nervovou labilitu, hádavost, zbrklost, roztržitost,  nesoustředění a chuť  radikálně konfrontovat své názory s druhými. Je třeba opatrnosti na úrazy a střety při řízení motorových vozidel, práci s elektřinou a technickými zařízeními.

Astrokukátko na celý měsíc najdete vždy v aktuálním čísle časopisu Meduňka spolu s množstvím dalších zajímavých článků a témat.