Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Astrokukátko

Co nás podle hvězd čeká v následujících dnech?

Užitečné rady v rubrice Astrokukátko pro Vás  do Meduňky každý měsíc připravuje zkušený astrolog Ing. Zdeněk Bohuslav.

Co nám radí hvězdy?

1. a 2. srpna bude třeba - stejně jako v předchozích dvou dnech - dávat pozor na  ukvapenost, větší nervovou vzrušivost, podrážděnost, náhlé výbuchy osobnosti a ztrátu sebevlády. Snadněji může také docházet k výpadkům techniky, úrazům elektrickým proudem a při styku s technickými zařízeními i k haváriím.

3. a 4. srpen přinesou podněty a větší zájem o započetí nových projektů, podniků a činností a poskytnou podporu pro jejich uskutečnění. Přejí lidem odvážným, ochotným použít moderní prostředky a neotřelé nápady, ale opírajícím se přitom o pevné základy či zkušenosti.

-------

9. a 10. srpna bude třeba dát pozor na hmotné ztráty, selhání a zkoušky v souvislosti s našimi zábavami, smyslovými požitky, partnerskými vztahy a spoluprací. Jsou to však dny vhodné k zahájení diet a nastavení přísnějšího životního rytmu.  

11. srpna bude třeba se poprat s větší nespolehlivostí, netaktností, neuctivostí, přeháněním, planým mluvením a menší schopností udržet jazyk za zuby. Život může komplikovat rozptýlená mysl, menší soudnost a nevhodná kritičnost.

12. a 13. srpna se pomocí prožitků a zkušeností získaných při pomáhání slabším, nemocným či méně úspěšným otevřou vrátka k poznání naplnění vlastního života.

 

--------

20. a 21. srpen povzbudí myšlenky na vylepšení situace v rodině, domově a vztahu s dětmi. Přejí i novým nápadům, neotřelým postupům a kreativním hrám.   

22. srpen přinese častější napětí v komunikaci a ve vztahu k dětem, také spory s nadřízenými a možné pomluvy skrytých nepřátel.

23. srpna v 06:08:28 letního času vstoupí Slunce do znamení Panny. Odpovídající horoskop ukazuje pro následujících 30 dnů podporu pro zapojení se do činností, při nichž se pomáhá k dobrému chodu či uskutečnění záležitostí a projektů, které souvisí s neobvyklými cestami, vzděláváním v oblasti moderních technologií, prací s technikou a volnočasovými aktivitami, divadelnictvím a zábavním průmyslem.

-------

29. srpen oživí otázky a podmínky půjček, případných dluhů a finančních závazků.

30. srpen je den nevhodný k operacím s akciemi, dluhopisy, směnkami a spekulacím s půjčenými penězi.

31. srpen přeje cestám s přáteli za dobrodružstvím, poznáním v extrémních podmínkách a výjimečným zážitkům. Pro úspěch a nezkalenou radost bude třeba se nezaleknout neobvyklé dopravy, neopomenout pečlivou přípravu itineráře, uzavřít dobré cestovní pojištění, mít důležitá očkování a balíček první pomoci. 

 

 

Astrokukátko na celý měsíc najdete vždy v aktuálním čísle časopisu Meduňka spolu s množstvím dalších zajímavých článků a témat.