Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Astrokukátko

Co nás podle hvězd čeká v následujících dnech?

Užitečné rady v rubrice Astrokukátko pro Vás  do Meduňky každý měsíc připravuje zkušený astrolog Ing. Zdeněk Bohuslav.

Co nám radí hvězdy?

3. listopad napomůže urovnání narušených vztahů, usnadní střídmost ve spotřebě a zvýší ochotu odříci si něco pro budoucí časy. Posílí také věrnost, šetrnost a smysl pro povinnost. Je to příznivý den k nastavení životního stylu, který má mít dlouhodobé trvání.
 

4. listopad sníží odolnost vůči svodům a pokušením. Snáze může dojít k překvapení ve vztazích, k nevěře a k projevům citových rozmarů, častější bude pokušení ke koupi nákladných věcí a lehkovážnému utrácení za zábavy a nepotřebné věci.

----

10. a 11. listopadu se znovu povzbudí síly ke skloubení funkčního, osvědčeného či konzervativního přístupu s novým, opírajícím se o změnu, překvapení či technologický pokrok. Poučení se ze starého pak dodá sílu k novému a třeba i překvapivému obratu v rovině osobní i profesní.

-----

15. listopad posílí zájem o společenské aktivity a bude napomáhat dobrému rozmyslu a využití nápaditosti ve finančních záležitostech.
 

16. až 18. listopad jsou dny, které přinášejí větší chuť konat, od myšlenek není daleko k činům, existuje plno rozumových řešení a praktických nápadů. Roste rychlost, obratnost, hbitost a výkonnost, je pravděpodobnější úspěch v práci, na cestách a při sportu.

------

21. a 22. listopadu bude lehčí projevit svou přitažlivost a rozehřát erotickou jiskru. Přijdou příležitosti k povzbuzení partnerských vztahů a jejich obohacení smyslovým prožitky. Tvůrčí lidé budou moci snadněji projevovat svůj talent.

22. listopadu v 04:04:35 středoevropského času vstoupí Slunce do znamení Střelce. Horoskop tohoto okamžiku ukazuje na následujících 30 dnů podporu činnosti v oblasti financí a to jak na základě uznání role vzdělávání, tak na základě výsledků získaných studiem. Bude napomáhat i rozhodnutí studovat a zvýšit si kvalifikaci.

---

26. až 28. listopad budou přát uspořádání myšlenek, porozumění povinnostem, řádu, odpovědnosti a opravdovosti. Jsou to dny vhodné k zahájení činností, při nichž je třeba větší duševní sebekázeň, rozvaha či opora v pravidlech nebo zákonech, a které mají mít dlouhodobější dopad -- například uzavírání smluv s delším trváním, řešení bydlení, vztahy k nemovitostem atd.

Astrokukátko na celý měsíc najdete vždy v aktuálním čísle časopisu Meduňka spolu s množstvím dalších zajímavých článků a témat.