Rodinný časopis o alternativních cestách ke zdraví, připravovaný ve spolupráci s předními lékaři, léčiteli a odborníky v bylinkách, astromedicíně, zdravé výživě, psychoterapii, bioenergii, reflexní terapii a dalších netradičních metodách léčení.
Astrokukátko

Co nás podle hvězd čeká v následujících dnech?

Užitečné rady v rubrice Astrokukátko pro Vás  do Meduňky každý měsíc připravuje zkušený astrolog Ing. Zdeněk Bohuslav.

Co nám radí hvězdy?

1. a 2. únor oživí rovinu partnerských vztahů a témata spolupráce. Pomocí pro úspěch v obou dnech bude ochota se aktivně zapojit a přispět k fungování vztahu.  
3. a 4. únor přinesou rychlejší reakce na podněty a posílení logiky úvah a myšlení. Přejí úspěchu v pracovních a obchodních záležitostech, cestování, dobrým sportovním výkonům, seznamování se, uzavírání smluv, ziskům ve studiu a skládání zkoušek. Budou však také pokoušet zesílením touhy po zábavách, luxusu, požitcích a naplnění sklonů k pohodlnosti.

----

8. únor povzbudí zájem o poznání, studium, cesty a filozofii či náhled na život.  
9. únor nabídne prožitky a zkušenosti, na jejich základě půjde rozumem lépe volit prostředky a směr, kterým se má ubírat naše snažení.  
10. a 11. únor jsou dny, kdy si snadno o sobě můžeme myslet více, než je zdrávo, a kdy přichází zkouška etiky a náhledu na duchovní otázky s ohledem na vlastní pohodlnost, poživačnost a ochotu usnadňovat si život za cenu morálních poklesků.
12. únor posílí vnímání důležitosti přátelství a společenských vztahů. Některým z nás  dokonce nabídne příležitost přispět vlastní nezištnou pomocí.

------

18. února v 18:17:56 středoevropského času vstoupí Slunce do znamení Ryb. Odpovídající horoskop ukazuje na následujících 30 dnů potřebu citlivého přístupu ke kolegům a podřízeným a k situaci v zaměstnání, kdy by osobní podmínky neměly být jediným řídicím prvkem. Současně přináší i výzvu k hledání souladu zaměstnání s rodinným životem. Empatie a potřebná míra obětavosti spojená s pílí pak mohou přinést postup na pracovišti a odrazit se i v lepším ohodnocení.   
19. a 20. února bude možné snáze překračovat původní „osudové“ hranice a vytvářet si vlastní podmínky pro budoucí život. Bude snazší být optimistou, zhodnotit zkušenosti, užít své síly k naplnění cílů, jít za novými životními hodnotami a sladit své jednání s etickými normami.

-----

27. února stoupne osobní kouzlo, bude snazší projevit svou přitažlivost, rozehřát erotickou jiskru. Přijdou příležitosti k povzbuzení partnerských vztahů a jejich obohacení smyslovým prožitky.
28. únor postaví do popředí zájem o studium, které může zlepšit pracovní podmínky a spokojenost s vykonávaným zaměstnáním.

Astrokukátko na celý měsíc najdete vždy v aktuálním čísle časopisu Meduňka spolu s množstvím dalších zajímavých článků a témat.